BURS


Vakfımız, yüklendiği misyon ve sahip olduğu vizyon doğrultusunda çağımızın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek donanıma ve kabiliyete sahip, değerlerine bağlı genç nesillerin yetişmesi adına vizyon,misyon sahibi idealleri olan başarılı üniversite öğrencilerine burs desteği sağlamaktadır.

Vakfımız, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin her daim yanında olarak kuruluşundan bu yana eğitimlerine destek olmak amacıyla yüzlerce öğrenciye burs desteğinde bulunmuştur. Sosyal yönü kuvvetli,sorumluluk sahibi,insani değerleri yüksek ve gönüllülük anlayışını benimsemiş üniversiteli gençlerimizin yanında olmaya devam etmektedir.

2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi güncel burs başvuru bilgileri aşağıda mevcuttur.

BURS MÜRACAAT FORMU

15-30 Eylül 2021 Başvuru Dönemi Burs başvurusunda bulunacak olan öğrenciler için ;

  • Burs Müracat Formu ( buraya tıklayarak indirip,eksiksiz olarak doldurunuz, diğer evraklarla kargolayınız ve taratarak adilefendivakfi@gmail.com adresine gönderiniz.)
  • Öğrenci Belgesi
  • Transkript
  • Özgeçmiş
  • Bursa başvuran Öğrencinin adına olan Banka Hesap Bilgileri
  • İletişim Bilgileri

Gerekli evraklar tarafımıza masrafsız olarak aşağıdaki adrese kargolanacaktır veya elden getirilip teslimatı yapılacaktır. Elden teslimat sırasında tanışma mülakatı yapılabilir. Lütfen arayıp randevu alarak geliniz. Değerlendirme ve mülakatlar sonrasında en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Adres: Akşemsettin Mah. Halıcılar Cad. No:1 D:2 Emek Plaza ADEV Fatih / İstanbul
Tel: 0212 631 49 63 Gsm: 0541 477 51 51